Joanna Kłusak | architekt Kraków – projekty budowlane i projekty wnętrz

Nadbudowa domu jednorodzinnego, na potrzeby młodego pokolenia, planującego swoje niezależne mieszkanie. Istniejący budynek charakterystyczny dla lat 90., z katalogu projektów gotowych. Nadbudowa nie tylko pozwoli na wydzielenie osobnego mieszkania, ale i jest okazją do unowocześnienia bryły i całkowitej zmiany jej wyglądu.

Elegancki i oszczędny w formie dom w typie stodoły. Wersja biała i wersja z wykończeniem z ciemnego drewna również dobrze wpisuje się w otoczenie starego, klimatycznego sadu. Do zamieszkania, do ukochania. Dla rodziny 2+2 i kota!

Modernizacja domu-kostki w krakowskim Bieżanowie zakładała unowocześnienie bryły budynku, termomodernizację, zmianę wymiarów okien i modyfikację zadaszeń. Z nieciekawej, typowej peerelowskiej kostki, powstała nowoczesna willa. Z trzema kotami!

Dom – stodoła, marzenie naszych Klientów, którzy z mieszkania postanowili przeprowadzić się do własnego, pięknego domu z ogrodem. Działka, na której projektowaliśmy jest nietypowa, z nachyleniem w kierunku północnym i dość wąska. Nowoczesna stodoła wpasowuje się świetnie w otoczenie. Wnęki w bryle wypełnione deską elewacyjną podkreślają ciekawą formę budynku i świetnie maskują bramę garażową. Dom idealny dla rodziny 2+2. I kota!

Projekt domu na obrzeżach Krakowa, opracowany dla rodziny 2+2. Na narożnej działce o nietypowym kształcie udało się wpisać całkiem duży i wygodny dom o pow. 186 m2. Jasna, otwarta przestrzeń parteru będzie świetnym miejscem do spędzania czasu dla całej rodziny. Poddasze przeznaczone jest na strefę nocną i pomieszczenia pomocnicze.

Dom jednorodzinny na nietypowej działce w kształcie rombu. Budynek o charakterze willowym, dwupiętrowy, dopasowany do potrzeb rodziny 2+2. Konfiguracja materiałów wykończeniowych elewacji – naturalnego drewna, białego tynku, grafitowej dachówki – stanowi o ponadczasowej, klasycznej elegancji.

Modernistyczna, piękna willa została rozbudowana i nadbudowana tak, aby na ostatniej kondygnacji zorganizować niezależne, 100 metrowe mieszkanie. Dodatkowym atutem jest 80 metrowy taras z przepięknym widokiem na Kraków.

Projekt willi o wysokim standardzie, łączący nowoczesną formę z tradycyjnymi materiałami – drewnem i kamieniem. Na powierzchni 400 m2 zaprojektowano komfortowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi. Dopełnieniem jest piękny ogród z okazałymi drzewami.