Joanna Kłusak | architekt Kraków – projekty budowlane i projekty wnętrz

Projekt budowlany oraz projekt wnętrz gabinetu stomatologicznego Stomatologia Maciejczak w Czarnochowicach. Piękne trawy uspokajają, a drewniane elementy dodają przytulności. Wnętrza zachwycają pacjentów, a lekarze dobrze czują się w tej przestrzeni.

Projekt wnętrz kawiarni i hallu recepcyjnego w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Nowej Wsi. Celem projektu było wykreowanie wnętrz przyjaznych mieszkańcom, którzy spędzają tu długi czas leczenia i całodobowej opieki. Przestrzeń ma służyć również odwiedzającym. Hall recepcyjny jako wizytówka obiektu, zapraszająca do wejścia i rozgoszczenia się.

Projekt Zakładu Opiekuńczo Leczniczego oraz Domu Pomocy Społecznej, gdzie w jednym obiekcie funkcjonują dwie niezależne jednostki, świadczące usługi z szerokiego zakresu pomocy osobom wymagającym całodobowej opieki. Wnętrza utrzymane w domowym, przytulnym klimacie, zapewniające intymność i prywatność.

Projekt kluczowych pomieszczeń w budynku biurowym, będącym nową siedzibą firmy Bryk. Wnętrza współgrają z projektem elewacji oraz motywem przewodnim identyfikacji wizualnej firmy. Zdecydowane linie cięć, podkreślone oświetleniem, nadają pomieszczeniom eleganckiego i oryginalnego charakteru.

Projekt wnętrz nowo wybudowanego showroomu firmy ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Aranżacja industrialnych wnętrz podkreśla najważniejsze elementy, czyli automatyczne regały dla przemysłu i logistyki. Ceglane ściany, blacha oraz pomarańczowy kolor zaczerpnięty z identyfikacji wizualnej firmy, stanowią główne materiały wykorzystane w projekcie i realizacji.

Projekt wnętrz firmy VisionCube S.A., w którym przestrzeń odzwierciedla innowacyjny charakter działalności firmy, jak i atmosferę panującą w zespole, który tworzą młodzi ludzie z autentyczną pasją. Kilkunastoosobowy zespół ma do dyspozycji obszerne biuro, gdzie zaprojektowaliśmy wiele różnych miejsc, które służą rozmaitym formom pracy: od niedużego open-space, przez strefy sof,  po specjalistyczne moduły do pracy w skupieniu. Odpoczynek lub pracę w mniej formalnych warunkach umożliwi strefa chillout.

Projekt aranżacji gabinetu ginekologicznego, który wymagał dostosowania do aktualnych przepisów, a przy okazji zyskał zupełnie nowy wygląd. Gabinet zaprojektowany jako nowoczesne wnętrze, jasne, ale jednocześnie stanowiący przestrzeń przyjazną dla pacjentek. Charakteru dodają przedmioty o pięknym designie, a także fotografie morza, które oprawione w nowe ramy wprowadzają spokojną i harmonijną atmosferę.