Joanna Kłusak | architekt Kraków – projekty budowlane i projekty wnętrz

Projekt łazienek i kuchni dla radosnej rodziny 2+3. Słoneczne wnętrza w pięknych kolorach zieleni i różu, przełamanych drewnianymi dodatkami. Nietuzinkowe płytki z różową fugą skradły serca przyszłych mieszkańców. Głęboką zieleń pięknie podkreślają złote dodatki. Do tych wnętrz będzie się chciało wracać!

Nowoczesne, piękne i jasne wnętrza mieszkania w Krakowie dla rodziny 2+2. Projekt obejmował część nocną, czyli łazienki, sypialnię rodziców i gabinet.

Projekt wnętrz mieszkania dwupoziomowego dla rodziny 2+2, gdzie na pierwszym poziomie zlokalizowana jest część dzienna oraz pokój dzieci. Na drugim poziomie znajduje się master bedroom: sypialnia z łazienką i garderobą. W mieszkaniu zaprojektowano również nieduży gabinet. Całość jest utrzymana w nowoczesnej stylistyce, uporządkowanej, jasnej, przejrzystej. Oryginalne elementy wnętrza, w szczególności tapety i oświetlenie, nadają mu wyjątkowego charakteru.

Projekt pokoju dla dwojga dzieci – małych chłopców. Pokój ma powierzchnię 36 m2 + antresolę. Całą przestrzeń podzielono na kilka stref, gdzie dzieci bawią się, odpoczywają, śpią, czy rysują. Na antresoli mogą się bawić, albo po protu schować z książką. Zaprojektowana przestrzeń jest na tyle elastyczna, że przewidziano od razu podział na dwa pokoje w przyszłości, ponieważ planowane jest powiększenie rodziny o trzeciego malucha. projekt powstał w 2 wersjach.

Salon i pracownia w tonacji soczystej zieleni, bieli i dodatków z naturalnego drewna. Meble retro podkreślają nieco eklektyczny styl. Niezwykle ciepłe i przyjazne wnętrza idealne dla twórczych i kreatywnych użytkowników – artystów.

Projekt gruntownego remontu łazienki, włącznie z wymianą wszystkich instalacji. Poprzednie, pamiętające lata 90. wykończenie zastąpiło nowoczesne wykończenie w energetycznym połączeniu żółcieni i bieli. Czarne dodatki dodają nieco komiksowego charakteru i podkreślają indywidualny styl wnętrza.

Projekt łazienki, która miała powstać z połączonych pomieszczeń łazienki i toalety. Dzięki powiększeniu przestrzeni nowa łazienka zmieści dużą, podwójną umywalkę, bidet i szafkę na podręczne, łazienkowe przybory i kosmetyki. Kolorowa mozaika ożywia wnętrze i nadaje mu charakteru, a miodowy odcień płytek drewnopodobnych sprawia, że wnętrze staje się przytulne. Pierwsza wersja w uspokojonych barwach biało-szarych, druga wersja w energetycznym zestawieniu turkusu i kolorowej mozaiki.

Apartament na krótkoterminowy wynajem w kamienicy w centrum Krakowa. Nowoczesny, komfortowy, wyposażony w aneks kuchenny i łazienkę. Jasne kolory powiększają optycznie przestrzeń, a dodatki w kolorze turkusowym nadają wnętrzom charakteru. Łóżko w podeście ze sklejki stanowi osobną strefę w pokoju. Najciekawszym akcentem są duże, zabytkowe drzwi, wkomponowane w ścianę i stanowiące węzgłowie łóżka.

Apartament na krótkoterminowy wynajem w kamienicy w centrum Krakowa. Nowoczesny, komfortowy, wyposażony w aneks kuchenny i elegancką łazienkę. Jasne kolory powiększają optycznie przestrzeń, a dodatki słonecznego, żółtego koloru ożywiają całość. Rozkładane łóżko zapewnia wygodne miejsce do spania, jednocześnie nie zabierając cennej przestrzeni w ciągu dnia.

Apartament na krótkoterminowy wynajem w kamienicy w centrum Krakowa. Nowoczesny, komfortowy, wyposażony w aneks kuchenny i łazienkę. Jasne kolory powiększają optycznie przestrzeń, a dodatki błękitu nadają całości delikatnej elegancji.