Joanna Kłusak | architekt Kraków – projekty budowlane i projekty wnętrz

omnie

W mojej pracy najbardziej lubię różnorodność. Każdy projekt jest inny, bo przeznaczony dla różnych użytkowników, dopasowany do różnych oczekiwań. To niezwykle rozwijające i ciekawe, gdy za każdym razem układam inne architektoniczne puzzle. Cieszy mnie projektowanie domów, bo tworzę przestrzeń dla rodziny. Lubię kreować wnętrza, bo stykam się z designem. Lubię projekty w obiektach zabytkowych, bo mogę dać im nową energię i świeżość. Dzięki temu, że podejmuję wciąż nowe architektoniczne wyzwania, czuję się architektem aktywnym i wszechstronnym.

O tym, że chcę być architektem, wiedziałam od dawna. Ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Projektuję i zarządzam już od dwunastu lat. Od 2010 roku posiadam uprawnienia budowlane i jestem członkiem Małopolskiej Izby Architektów.

Jestem przekonana, że praca architekta to całościowe zarządzanie projektem. Koordynacja procedur administracyjnych oraz współpracujących branż jest wyzwaniem, które należy do zadań architekta. Biegłości w tym zakresie nabyłam prowadząc przez siedem lat zespoły projektowe w kilkunastoosobowym biurze architektonicznym w Krakowie.

Doświadczenie, łatwość kontaktu, a także dynamika działania pozwalają mi na efektywne poruszanie się w tym środowisku.

Klienci mogą przede wszystkim oczekiwać ode mnie profesjonalizmu, otwartości, kompleksowej organizacji całego procesu, a także inicjatywy w sytuacjach wymagających działania.